син

Пронајдени се 878 резултати на тема „син“
Радио Милева

„Покрај тоа што сум мајка, сепак сум Марија Шерифовиќ“: Пејачката отри кој најмногу и помага околу синот (фото)

Популарната пејачка Марија Шерифовиќ откри како нејзината мајка се снајде во новата улога. Шерифовиќ ја започна турнејата наречена...
Радио Милева

Огњен Амиџиќ доби син: Водителот објави фотографија со симбол на Инстаграм и им се обрати на своите следбеници (фото) 

Водителот Огњен Амиџиќ доби син со колешката Мина Наумовиќ, на кого му дадоа необично име. Огњен и Мина со нетрпение го чекаа нејзиното...
Радио Милева

Како во бајка: Синот на музичката ѕвезда Александра Пријовиќ, Александар го прослави својот петти роденден (фото) 

Синот на Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ, Александар, го прослави петтиот роденден, а забавата беше организирана во игротека...
Радио Милева

Повторно пресврт: Судот и го врати старателството над синот на Северина на денот на неговиот роденден (фото)

Откако одлуката на  судот во Хрватска  со која и го одзема старателството над синот на Северина предизвика големо внимание, сега дојде...
Радио Милева

Запознајте го постариот син на водителот Жика Јакшиќ: Андрија е експерт за вино во Германија, кој ја измисли винската сорта „Никогаш не е доцна“ (ФОТО)

Жика Јакшиќ, продуцент и водител на емисијата „Никогаш не е доцна“, кој го прослави својот 60-ти роденден, има помал син со колешката...
Радио Милева

Марија Шерифовиќ реагираше на злонамерните коментари упатени до неа поради синот : „Ќе ви објаснам“ (фото) 

Марија Шерифовиќ неодамна го доби синот Марио, кој на свет го донесе сурогат мајка. Колку е среќна пејачката затоа што станала родител,...
Радио Милева

„Те сакаат мама и тато“: Тијана Дапчевиќ му го честиташе 15 – тиот роденден на синот со фотографии низ годините (фото)

По само два дена од нејзиниот роденден, Тијана Дапчевиќ повторно има убав повод за славење. Кај македонската пејачка со белградска адреса...
Радио Милева

„Најтешките битки ги водат најсилните“: Северина сподели илустрација заедно со синот со зборовите од песната која му ја посвети (фото)

Врховниот суд го зеде старателството над синот на Северина Вучковиќ, Александар и го додели на нејзиниот поранешен сопруг, српскиот...