сопруга

Пронајдени се 540 резултати на тема „сопруга“
Радио Милева

Гоца Шаулиќ по смртта на Шабан ги има авторските права, а еве колку илјади евра доби на својата сметка за една година

Иако го нема веќе четири  години, неговото семејство ги жнее приходите благодарение на неговата работа. Покојниот Шабан Шаулиќ, кој...
Радио Милева

Оваа пејачка се најде очи в очи со сопругата на Саша Поповиќ откако осамна на списокот на негови љубовници: „Ти направив одличен албум, а не те ни допрев“ (ФОТО)

Пејачката Индира Радиќ своевремено изјави дека била на списокот на љубовници на Саша Поповиќ. Индира потоа ги откри деталите од соочувањето...
Радио Милева

Огњен Амиџиќ ги собра сите поглади во кафуле поради маркантното женско друштво – бремената сопруга и атрактивната „баба“ докторка (фото)

Мина Наумовиќ пред неколку дена влезе во деветтиот месец од бременоста, но тоа не ја спречува и понатаму да биде активна. Сопругата на...
Радио Милева

Дарко Лазиќ вежбаше во теретана, ама сите погледи вперени во неговата сопруга: Катерина е убавица со најсекси задница (ВИДЕО)

Откако одново се здебели, фолк пејачот Дарко Лазиќ реши да ја доведе тежината во нормала и дотера својата линија. Имено, тој бил снимен...
Радио Милева

Весна Бејби го изнесе од медиумска илегала семејството на Никола Ристановски: Ова се сопругата и помалата ќерка на познатиот актер (фото)

Весна Бејби Петрушевска точно знеше дека по осамнувањето на нејзината објава со семејството на колегата актер Никола Ристановски на...
Радио Милева

Вака изгледа сопругата на Ѓорѓе Давид: Имаат ќерка, живеат на различни адреси а таа е 18 години помлада од него (фото) 

Пејачот и член на жирито во „Ѕвездите на Гранда“, Ѓорѓе Давид се најде во центарот на медиумското внимание поради сообраќајната несреќа...
Радио Милева

Ова е вистината за односот на Ана Севиќ со сегашната сопруга на Дарко Лазиќ: Овој гест ги изнесе нештата на виделина (фото)

Ана Севиќ на свадбата на Дарко Лазиќ докажа дека е во добри односи со него и неговата сопруга Каќа. Сепак, тоа не е се’. Ана сега покажа...
Радио Милева

Љуба Перуќица ја раскажа агонијата низ која поминале тој и Катарина за време на бременоста: „Резултатите од тестот беа лоши!“ (фото)

Љуба Перучица си ја отвори душата и раскажа како тој и Катарина преживеале вистинска драма бидејќи првите три месеци не знаеле дека...
Радио Милева

Еден кадар за поглед кон совршената празнична магија во домот на Даниел Кајмакоски: На пејачаот му требаат само овие две најважни нешта и ништо повеќе (фото)

Од 2023 година остануваат уште малку денови пред да ја испратиме и да ја дочекаме Новата. Во очи на претстојната година, за познатите најчесто...
Радио Милева

„Силиконската девојка не го дои синот“: Сопругата на Љуба Перучица нападната на социјалните мрежи (фото)

Пејачот Љуба Перучица и неговата сопруга, водителката Катарина Колозеус неодамна го добија своето прво дете, синот кој го нарекоа Алексеј. По...
Радио Милева

Сопругата на Милан Калиниќ го покажа своето тело во петтата деценија – еве како изгледа во костим за капење (фото)

Актерот Милан Калиниќ веќе 17 години е во хармоничен брак со убавата Сандра со која има две деца: Вук и Тео, а тој секогаш е исклучително...