ќерка

Пронајдени се 1068 резултати на тема „ќерка“
Радио Милева

„До последен здив, убава моја…“ Анабела ѝ го честиташе 28-от роденден на Луна, фотографиите и пораката ќе се воодушеват (фото) 

Анабела Атијас објави убава порака нешто по полноќ, на 8 март, откако пред 28 години на Денот на жената ја роди својата наследничка Луна. Заедно...
Радио Милева

„Ќерка ми ме смени, не сум веќе онаа старата“: Тамара Милутиновиќ искрено проговори за наследничката и сопругот (фото) 

Тамара искрено проговори за својата наследничка, но и за својот сопруг, познат фудбалер. Улогата на мајка ме оплемени и ме направи подобра...
Радио Милева

Очи полни солзи: Ќерката на Весна Змијанац, Николија, проговори за најголемата рана во животот која никогаш нема да зацели (видео)

Николија Јовановиќ е вистински приврзана за родителите, што никогаш не го криела. Иако нејзиниот татко е настрана од очите на јавноста...
Радио Милева

Емоции, евоцирање спомени и возвишено чувство од љубов: Постарата ќерка на Сузана Турунџиева ја разнежни мајка си (фото)

Водителката, музичар и писателка Сузана Турунџиева знае да погоди директно во срце кога треба да ги најде вистинските зборови. Од тоа...
Радио Милева

Ќерката на Здравко Чолиќ сака да ги истакнува сите свои атрибути, а со нејзиниот моден избор повторно привлече внимание (фото)

Ќерката на легендарниот пејач Здравко Чолиќ, Уна Чолиќ го привлекува вниманието на јавноста со својот моден избор. Уна со секое појавување...
Радио Милева

Хелена Топаловиќ замина со ќерката кај сопругот во Австралија па покажа луксуз: „Нашата куќа во Сиднеј“ (фото)

Хелена Топаловиќ, ќерката на фолк пејачот Милан Топаловиќ Топалко, заедно со наследничката отпатува за Австралија, каде ја пречекал...
Радио Милева

Весна Бејби го изнесе од медиумска илегала семејството на Никола Ристановски: Ова се сопругата и помалата ќерка на познатиот актер (фото)

Весна Бејби Петрушевска точно знеше дека по осамнувањето на нејзината објава со семејството на колегата актер Никола Ристановски на...
Радио Милева

Никој не очекуваше ваков потег: Првата сопруга на Жељко Јоксимовиќ објави снимка со популарниот пејач и екс- партнер (фото)

Првата сопруга на Жељко Јоксимовиќ, Весна Јоксимовиќ е исклучително активна на социјалните мрежи. Со оглед на тоа што објавува разновидни...
Радио Милева

Сите ги знаат сопругата и ќерката на Харис Џиновиќ, но знаете ли дека тој има и син: Запознајте го Кан (ФОТО)

Џина Џиновиќ е толку активна на социјалните мрежи што веќе важи за сериозен инфлуенсер, а редовно го покажува луксузниот живот во кој...
Радио Милева

„Моја божиќна снегулко“: Сузана Турунџиева со фотографии од болница покажа дека пред 14 години Бог ја дари со чудо! (фото)

Православните христијани три дена го празнуваат Божиќ, а на ТВ водителката, пејачка и писателка Сузана Турунџиева празникот пред 14...