развод

Пронајдени се 409 резултати на тема „развод“
Радио Милева

Очи полни солзи: Ќерката на Весна Змијанац, Николија, проговори за најголемата рана во животот која никогаш нема да зацели (видео)

Николија Јовановиќ е вистински приврзана за родителите, што никогаш не го криела. Иако нејзиниот татко е настрана од очите на јавноста...
Радио Милева

Ана Кориќ потврди дека не се разведува: Старлетата го покажа партнерот кој го криеше па сочно го бакна  (фото)

Разводот на Ана Кориќ и нејзиниот партнер со кој го има синот Матео наиде на големовнимание од медиуми. Откако се појави веста дека официјално...
Радио Милева

Додека трае разводот на Харис и Мелина, ќерката Џина јавно го покажа скапоцениот накит што го има (фото) 

Џина Џиновиќ, ќерката на пејачот Харис и дизајнерката Мелина, кои моментално се во процес на развод по 22 години љубов, никогаш не ја криела...
Радио Милева

„Сопругот ми рече бирај, плејбој или брак“: Сузана Манчиќ се фотографираше гола, па откри низ што поминала (фото) 

Водителката Сузана Манчиќ позираше за српскиот Плејбој кога имаше 48 години, а само неколку години претходно доби понуди од хрватските...
Радио Милева

Ќерката на Харис и Мелина Џиновиќ откри детали за односот на своите родители: „Мама и тато не спијат во иста соба“

Пејачот Харис Џиновиќ и креаторката Мелина Џиновиќ решија да се разведат по 22 години љубов. Популарниот пар важеше за еден од најхармоничните...
Радио Милева

Крај на децениската љубов на Харис Џиновиќ и дизајнерката Мелина: Пејачот се ислил од домот, а разводот е во тек (фото)

Мелина и Харис Џиновиќ се разведуваат. Еден од најпознати естрадни парови на Балканот, Харис и Мелина Џиновиќ решија да стават точка...
Радио Милева

Кога го достигна врвот во креирата, Никол Кидман го живеела најтешкиот период во приватниот живот – причината е Том Круз (фото)

Актерката Никол Кидман зборуваше за периодот на нејзиниот развод од актерот Том Круз. Во тоа време, таа беше на врвот на нејзината кариера. Пред...