актерка

Пронајдени се 584 резултати на тема „актерка“
Радио Милева

Меган Фокс е секс симбол на новото време, но со трансформацијата што ја направи тешко дека би ја препознале (фото)

Актерката и модел Меган Фокс е миленичка на позилниот пол, таа тоа многу добро го знае и го користи онака како што и одговара со однос...
Лице в Лице

Во „Преспав“ јавноста дозна која е Исаура, а на снимањето филмот за Џеј – „Недела“, Емра Куртишова дозна дека е бремена, но и дека татко и нема да го дочека раѓањето на нејзината ќерка Лена (ВИДЕО)

Иако за љубителите на театарската уметност и претходно не беше анонимна, особено за помладата публика како професионален актер во „Театарот...
Радио Милева

Весна Бејби го изнесе од медиумска илегала семејството на Никола Ристановски: Ова се сопругата и помалата ќерка на познатиот актер (фото)

Весна Бејби Петрушевска точно знеше дека по осамнувањето на нејзината објава со семејството на колегата актер Никола Ристановски на...
Радио Милева

Бренда од „Беверли Хилс“ доживea божјо чудо во борбата со опаката болест: Актерката виде светло во тунелот кога најмалку чекаше (фото)

Шенон Доерти конечно доживува олеснување во услови на исцрпувачка битка со ракот во четвртата фаза. Открила дека се случило чудо откако...
Радио Милева

Денес вака изгледа Азра од култниот филм „Дом за бесење“: Македонската актерка Синоличка Трпкова оние кои оттогаш не ја виделе, можеби денес не би ја ни препознале (ФОТО)

Нема кој не го памети или не го гледал  „Дом за бесење“ – култниот филм на режисерот Емир Кустурица  кој ја следи тешката животна...
Радио Милева

Јелисавета Орашанин зимските денови и температурите под нулата ги замени со тропско уживање: Актерката  го покажа своето прекрасно тело на луксузна дестинација (фото)

 Јелисавета Орашанин (35), актерка и сопруга на кошаркарот Милош Теодосиќ, важи за една од најубавите жени на јавната сцена. Таа е совршено...
Радио Милева

Селена Гомез прошета на црвениот тепих, а во новата модна комбинација го покажа длабокото деколте (фото)

Пејачката и актерка Селена Гомез прошета на црвениот тепих на доделувањето на „Еми“ наградите а сите погледи беа вперени во неа. Модните...
Радио Милева

Кога го достигна врвот во креирата, Никол Кидман го живеела најтешкиот период во приватниот живот – причината е Том Круз (фото)

Актерката Никол Кидман зборуваше за периодот на нејзиниот развод од актерот Том Круз. Во тоа време, таа беше на врвот на нејзината кариера. Пред...
Радио Милева

Со години е иста, а многумина се прашуваат дали направила корекции: Ова е тајната на младешкиот изглед на Лидија Вукиќевиќ (фото)

Актерката Лидија Вукиќевиќ (61) се прослави со улогата на Виолета во „Боље живот“. Таа отворено зборува за парите што ги заработила тогаш,...