лидија вукиќевиќ

Пронајдени се 84 резултати на тема „лидија вукиќевиќ“
Радио Милева

Со години е иста, а многумина се прашуваат дали направила корекции: Ова е тајната на младешкиот изглед на Лидија Вукиќевиќ (фото)

Актерката Лидија Вукиќевиќ (61) се прослави со улогата на Виолета во „Боље живот“. Таа отворено зборува за парите што ги заработила тогаш,...
Радио Милева

Ѕирнете во спалната соба на Лидија Вукиќевиќ: Се „пука“ од луксуз, а посебно внимание привлекува еден детаљ (видео)

Лидија Вукиќевиќ на актерската сцена е 40 години, а за тоа време оствари неколку успешни улоги. Интересот за нејзиниот приватен живот...
Радио Милева

„Сакав да стекнам почит и во тоа успеав“: Лидија Вукиќевиќ откри како изгледале почетоците на нејзината кариера (фото)

Лидија Вукиќевиќ важи за една од најубавите актерки од овие простори, но многумина го оспорија нејзиниот успех поради нејзиниот изглед. Лидија...
Радио Милева

Вака изгледа кога ќе се соблече: Лидија Вукиќевиќ со нејзиното жешко тело за минута собра илјада лајкови (фото)

Актерката Лидија Вукиќевиќ, која ја играше Виолета Попадиќ во хит серијата „Бољи живот“, е главната ѕвезда на Инстаграм. Нејзиниот...
Радио Милева

Лидија Вукиќевиќ повторно мами воздишки: Актерката со жешка поза им го привлече вниманието на сите (фото)

Актерката Лидија Вукиќевиќ не престанува да ја шокира јавноста со својот изглед. Имено, Лидија често прикачува фотографии од провокативен...
Радио Милева

Се омажи во екот на својата популарност: Вака изгледаше Лидија Вукиќевиќ на својата свадба во далечната 1991 година (фото)

Годините минуваат, а на Лидија Вукиќевиќ ја следи глас дека времето не и може ништо и дека го нашла „еликсирот на младоста“. Тоа го поткрепува...
Радио Милева

Ужива во Италија со 10 години помладото момче: Актерката Лидија Виукиќевиќ не ја трга насмевката од лицето (фото)

Лидија Вукиќевиќ неодамна призна дека е повторно заљубена, и дека ужива во секој момент поминат со своето 10 години помладо момче. Нејзиниот...