Радио Милева
го покажа ентериерот

„Секој агол е вистински рај“: Лидија Вукиќевиќ покажа бајковити кадри од нејзиниот дом (фото)

„Секој агол е вистински рај“: Лидија Вукиќевиќ покажа бајковити кадри од нејзиниот дом  (фото)

Познатата актерка го покажа ентериерот на својот дом во кој  вложи многу труд, време и пари.

Лидија Вукиќевиќ освен што вложува многу во својот физички изглед, е посветена и на уредувањето на својот дом.

Славната актерка денеска на денот на жената се пофали со многуте цвеќиња што ги доби, а во оваа прилика имаме можност да ја видиме внатрешноста на нејзиното „гнездо“.

Белата, беж и бојата на песокот доминираат во собите, а таа дополнително ги усоврши со парчиња дрво и уметнички слики.

Како цреша на тортата, Вукиќевиќ како дел од истата низа додала и фотографии од нејзината гардероба, која, како што само напишала, била подредена „до совршенство“.

 

Фото: принтскрин/инстгарам/vukiceviclidija

Останати вести од Радио Милева