гени

Пронајдени се 15 резултати на тема „гени“
Радио Милева

Некогаш тој со неговиот татко, години подоцна неговиот син со него: Ова малечко момче, денес е еден од најценетите македонски композитори (ФОТО)

Денес тој е еден од најценетите и најпочитувани македонски композитори иако со години живвее и работи надвор од Македонија, „преку...
Радио Милева

Гените се чудо: Победничката на „Ѕвездите на Гранд“ Славица Ангелова ја покажа мајка си, а на прв поглед би рекле дека се сестри (фото)

Славица Ангелова, струмичанката која ја освои регионалната публика и жирито на „Ѕвездите на Гранд“, име скромен карактер и ненаметлива...
Радио Милева

„Не се обидувам да се чувствувам млада“: Шер ја откри тајната на нејзиниот добар изглед во осмата деценија (фото) 

Познатата пејачка Шер во мај го прослави својот 77 роденден, а за себе вели дека и понатаму е се чувствува многу младо. Таа со својата...
Радио Милева

Бранка Соврлиќ во седмата деценија изгледа како „бомба“: Фолк милионерката се соблече во костим за капење и покажа колку е згодна (фото)

Пејачката Бранка Соврлиќ (66) во кариерата заработила цело богатство, па сега живее многу удобно. Бранка Соврлиќ ужива во плодовите на...
Радио Милева

Актерот Крис Хемсворт откако ги дознал резултатите од крвните анализи изплашен реши да ја паузира кариерата

Актерот Крис Хемсворт најави дека ќе направи пауза од актерството откако дошол до шокантно здравствено откритие во текот на снимањето...