тело

Пронајдени се 154 резултати на тема „тело“
Радио Милева

Авион горе, авион долу: Бившата пејачка на „Луна“ – Маја Марковиќ се соблече па покажа со какво извајано тело и ден денес располага (ФОТО)

Групата „Луна“ важеше за вистински феномен на музичката сцена поради вртоглавиот успех, но и поради атрактивната Маја Марковиќ која...
Радио Милева

Славниот пејач Роби Вилијамс проговори за своето пореметување: „Ова е борба и тага со која се носам цел живот… (фото)

Пејачот Роби Вилијамс е толку незадоволен од изгледот на своето тело што решил да оди на операција за да ги „стегне работите“. Минатиот...
Радио Милева

Секоја чест за водителката: Нема да верувате какви „акробации“ изведува Тања Раѓеновиќ (фото) 

Тања Раѓеновиќ, водителката на дневникот на Пинк телевизија, која секогаш е скромно облечена во блузи и јакни  е една од најубаво стилизираните...
Радио Милева

Теа Таировиќ не пати по тело на манекенка: Според фановите кралицат на бакшишот го понуди најжешкото од себе за ова лето (фото)

Атрактивната пејачка Теа Таировиќ летото го помина работејќи во Црна Гора, а сега замина на турнеја во Австралија, а слободното време...
Радио Милева

„Погледнете го небото“ – Нивес Целзиус сакаше да ги воодушеви своите обожаватели но, тие забележаа нешто друго (фото) 

Нивес моментално одмара во Тисно, а на социјалните мрежи редовно споделува заводливи фотографии. Покрај сончањето и пливањето, Нивес...
Радио Милева

Стоја искешира 100 илјади евра за липосукција, а дојде време да се соблече во танга бикини за да се видат резултатите (фото)

Пејачката Стојанка Новаковиќ попозната како Стоја пред речиси една година беше главна тема во српските медиуми. Пејачката тогаш отворено...