Радио Милева
желби големи

Стоја искешира 100 илјади евра за липосукција, а дојде време да се соблече во танга бикини за да се видат резултатите (фото)

Стоја искешира 100 илјади евра за липосукција, а дојде време да се соблече во танга бикини за да се видат резултатите (фото)

Пејачката Стојанка Новаковиќ попозната како Стоја пред речиси една година беше главна тема во српските медиуми.

Пејачката тогаш отворено зборуваше за „ремонтот“ што го направила во Турција, а наводно оперирала „се што може да се оперира“.

Овие интервенции ја чинеа околу 100.000 евра, а Стоја последниве неколку дена додека се одмара на хрватското приморје, во бикини се фали со резултатите од операциите.

Прво го покажа задникот…

А сега стомачни!


За на крај да си посака дека сака да ја љуби милионер.

фото:Инстаграм принтскрин

Останати вести од Радио Милева