Радио Милева
како да е девојче

Се соблече Селма Бајрами: Пејачката покажа колку згодно тело има, позгодно и од многу помладите дами (ФОТО)

Се соблече Селма Бајрами: Пејачката покажа колку згодно тело има, позгодно и од многу помладите дами (ФОТО)

Селма Бајрами од кога се појави на естрадното небо блеска и сјае со својот изглед и појава.

Таа важи за расна убавица, една од најжешките во регионот, а сега ја воодушеви својата публика со новото секси издание.

Имено, Селма објави фотографија во костим за капење пред огледало, а секоја линија на нејзиното тело дојде до израз. Без шминка и во природно издание позираше пред огледалото мошне смело, па покажа какво се уште има тело.

За потсетување, Селма гордо ја гази својата петта деценија од животот, а изгледа како девојка во дваесеттите. Неодамна, по провокативната содржина што ја објави на социјалните мрежи, доби стотина предлози за брак, а на нејзиното извајано тело не остана никој имун, зашто  Селма Бајрами има позгодно тело и од многу помладите дами.

Фото: Инстаграм/selmabajrami.star

Останати вести од Радио Милева