Радио Милева
сочна и егзотична

Теа Таировиќ не пати по тело на манекенка: Според фановите кралицат на бакшишот го понуди најжешкото од себе за ова лето (фото)

Теа Таировиќ не пати по тело на манекенка: Според фановите кралицат на бакшишот го понуди најжешкото од себе за ова лето (фото)

Атрактивната пејачка Теа Таировиќ летото го помина работејќи во Црна Гора, а сега замина на турнеја во Австралија, а слободното време го искористи за сончање и уживање на плажа.

Имено, Теа е многу активна на својот Инстаграм профил, а сега објави фотографија во костим за капење, која секако не остави никого рамнодушен.

Пејачката позираше во дводелно бикини, ги крена рацете, а во преден план беше нејзиниот тесен струк. Бујните гради за малку ќе испаднеа од минијатурниот костим за капење, а коментарите за нејзиниот изглед доаѓаа во низа.

„Преубавa“, „Какво тело имаш“, „Неверојатна жена“, „Пожешко од ова не може“, се само дел од коментарите под објавата.

Инаку, Теа Таировиќ е наречена „кралица на бакшишите“ поради добрата атмосфера која ја создава на забавите, па неодамна за само две песни заработи 2.000 евра.

фото:Инстаграм принтскрин/Теа Таировиќ

Останати вести од Радио Милева