водителка

Пронајдени се 814 резултати на тема „водителка“
Радио Милева

„Мажите да заработат и да и купат соодветен подарок, жената цвеќињата може само да ги фрли!“: Јована Јеремиќ сама се почести скап подарок (фото)

Водителката Јована Јеремиќ денеска го прославува денот на жената, а по тој повод се почести со скап подарок. Јована пазарела пред 8-ми...
Радио Милева

Додека Лила Филиповска за 8-ми Март уживаше на Бали, забележа дека нешто и фали: „Овде мора да сте многу внимателни зашто некој мајмун може да ве ограби!“ (ВИДЕО)

Лила Филиповска важи за една од најпознатите жени во Македонија, а за празникот  8-ми Март честитки прима само преку социјалните мрежи. Имено,...
Радио Милева

„Во зимата сфатив дека во мене се крие непремостливо лето“: Ана Радуловиќ на Кипар „гори“ од сексапил во костим за капење (фото) 

Познатата водителка на „Елита“ Ана Радуловиќ деновиве е на одмор каде времето го поминува на Кипар. Сепак, таа  наоѓа време да сподели...
Радио Милева

На ваква линија девојките можат да и позавидат: Водителката во тесна маичка го покажа згодното тело (фото)

Сања Маринковиќ со години е на малите екрани, а позната е како една од ретките водителки која никогаш ништо не корегирала на себе. Таа...
Радио Милева

Сања Кужет се огласи по напуштањето на „Гранд“: Еве како изгледа водителката во петтиот месец од бременоста (видео)

Водителката на „ Ѕвезде Гранда“ Сања Кужет го чека своето трето дете. Таа е бремена во петтиот месец и неодамна се пензионираше од работа,...
Радио Милева

Сања Савеска од „Брза кујна“ застана пред камери на утринска програма, а поводот нешто големо – свадба! (видео)

Токму кога можеби помисливте дека на водителката од „Брза кујна“ најпосле и дошол редот да се мажи и да прави свадба, работата е стои...
Радио Милева

Саша Поповиќ проговори за новата водителка и промените во „Ѕвездите на Гранд“: Двајца членови на жирито нема да присувствуваат, еве зошто (фото)

Снимањето на емисијата „Ѕвездите на Гранд“ продолжува и по зимскиот распуст, а Саша Поповиќ веднаш најави големи промени. Водителката...
Радио Милева

Еве која ќе ја замени бремената Сања Кужет во „Ѕвездите на Гранд“: Пејачката по втор пат како водителка (ФОТО)

Поранешната пејачка и водителка Ана Севиќ, како што пренесуваат медиумите, ќе ја замени Сања Кужет како водителка во „Ѕвездите на Гранд“....
Радио Милева

Неодамна беше откриено кој се гоштава од специјалитетите во „Брза кујна“, а еве што навистина се случува кога ќе се исклучат камерите (видео)

Секој работен ден гледачите на телевизија Сител имаат прилика веќе осум сезони наназад да го гледаат едно од најпопуларните кулинарски...