ирена спировска

Пронајдени се 59 резултати на тема „ирена спировска“
Радио Милева

„Нашето големо момче“: Ирена Спировска со специјална торта му го честиташе роденденот на нејзиниот нејверен убавец (фото)

ТВ водителката Ирена Спировска  пред пет години во нејзиниот дом доби заштита која ја обожава  ѝ и верува најмногу од се. Ирена тогаш...
Радио Милева

Водителките Ирена и Адријана во ист фустан пред камери, првин го носеше едната, а потоа го позајми другата (фото)

За дамите кои имаат јавна професија и се појавуваат пред камери и публика, нималку не е лесно постојано да се биде стилизиран од глава...
Радио Милева

Ирена Спировска ја покажа реалната слика: Водителката појасни за да бидеме на чисто, дека она што се објавува на „Инстаграм“ во реалноста не е баш исто (фото)

За водителката Ирена Спировска е познато дека го обожава здравиот начин на живот. За неа планинарењето е опсесија, па затоа редовно...
Радио Милева

Ирена Спировска и Марјана Станојковска во специјално издание: Водителките во фокусот на сцената од „Охрид фест“(фото)

Интернационалниот музички фестивал „Охрид Фест – Охридски трубадури“ е во редот на најстарите во земјава кој ги надмина европските...
Радио Милева

Провокацијата колективен дрес-код на роденденот на „Убавина и здравје“: Познатите Македонки која од која посекси, а Вера Мештеровиќ заедно со широката насмевка ја сподели и долната облека (ФОТО)

Перманентноста и истрајноста во медиумскиот простор во земјава е тешка, напорна и макотрпна упопорност и стремеж кон успехот. „Убавина...
Радио Милева

Mакедонските познати дами 1-ви Мај го поминаа во квалитетно уживање: Која на ледина, која на планина, покрај вода или на плажа и пливање (фото)

Дел од македонските познати личности вчера времето го поминаа во природа, како што тоа обично го прават на 1-ви Мај, а овој пат некои заминаа...
Радио Милева

Ирена Спировска без грам шминка, филтери и корекции: Водителката достојно старее и гордо го покажува тоа (фото)

Светски позната актерка Моника Белучи важи за една од најубавите жени на светот во зрели години, а особено е ценета од своите обожаватели...
Радио Милева

Ирена Спировска првиот ден од летото го почна на море – легната под сонцето гори од сексапил во мини бикини (фото)

Поголемиот дел од познатите од домашната и регионалната музичка сцена се соблекоа во бикини и ги покажаа своите тела раскомотени на...
Радио Милева

Ирена Спировска пред камери ги разголи долгите и витки нозе, а коментарите за еден детаљ не престанаа да се редат (фото)

Секоја припадничка на понежниот пол, особено оние што се појавуваат пред камери, се трудат да изгледаат совршено. Избор на комбинација,...