саем на венчавки

Пронајдени се 5 резултати на тема „саем на венчавки“
Радио Милева

Сања Савеска од „Брза кујна“ застана пред камери на утринска програма, а поводот нешто големо – свадба! (видео)

Токму кога можеби помисливте дека на водителката од „Брза кујна“ најпосле и дошол редот да се мажи и да прави свадба, работата е стои...
Радио Милева

Ведрана Ѓорѓевиќ со големи промени во 2023-та: Водителката заминува од „Златниот тепих“, но и се сели пред олтар… или тоа само така изгледа? (ФОТО)

Атрактивната ТВ водителка и модел Ведрана Ѓорѓевиќ  во новата 2023-та година влегува со најава за големи промени. И приватни и професионални. Имено,...
Радио Милева

Водителката на „Брза кујна“ пак во бело: Александра во февруари повторно облекува невестински фустан! (ФОТО)

Шармантната водителка на најпопуларното кулинарско ТВ шоу кај нас, покрај шефовите Марк и Никола е главната ѕвезда во  „народната...