бебе

Пронајдени се 628 резултати на тема „бебе“
Радио Милева

Антониа Гиговска покажа ретка глетка со синчето: Киан потпорасна, а мама се топи во неговата прегратка (фото)

Младата македонска поп пејачка Антониа Гиговска пред половина година за првпат стана мајка и си ја продолжи семејната лоза. Таа не само...
Радио Милева

Жари и пали во црвено: Кога е изгледот во прашање Антониа ништо не остава на случајност, особено не’ за празинк, а нејзината идеја ќе им се допадне на многу заљубени девојки (фото)

Младата ултра актуелна музичка ѕвезда Антониа Гиговска никогаш не мирува. Кај нема пауза од ништо. Чува дете и прави се’ околу мајчинството...
Радио Милева

Марија Шарифовиќ не се штеди за синот: Го купува најубавото и најскапото – овој пат искрешира 1200 евра за ова (фото)

Пејачката за новородениот син го избрала само најдоброто, вклучувајќи ја и количката за која платила баснословна цена. Марија Шерифовиќ...
Радио Милева

На мама Марија Шерифовиќ првите ноќи со синчето не и се лесни: Можеби нема искуство со бебиња, но затоа е вешта во пеење приспивни (фото)

Марија Шерифовиќ на почетокот од месец декември добила бебе по пат на сурогат мајка, а веста за мајчинството на познатата пејачка го...
Радио Милева

Душа полна, радост најголема: Марија Шерифовиќ на прва прошетка со бебето, а еве и во какви односи е со сурогат мајката (фото)

Марија Шерифовиќ отсекогаш велеше дека би сакала да има син и конечно желбата и се исполни. Taa побарала помош од сурогат мајка за да си...
Радио Милева

Цеца ја сублимираше годината што изминува, а откри и што посакува во Новата: „Желбата ми е Анастасија и Немања да добијат бебе“ (фото)

Фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ синоќа ги сумираше впечатоците од годината што изминува и отворено призна што посакува во следната која...
Радио Милева

Во семејството на Антониа Гиговска бројот на членови продолжува да расте: Неизмерна радост за доаѓањето на уште едно бебе (фото)

Изминатиот месец јули во семејството на пејачката Антониа Гиговска се славеше за доаѓањето на бебето Киан, потоа во месец август следеше...