кија коцкар

Пронајдени се 150 резултати на тема „кија коцкар“
Радио Милева

Еве ја реакцијата на Кија Коцкар, бившата жена на Слоба Радановиќ откако тој доби син со новата сопруга (ФОТО)

Пејачот Слоба Радановиќ стана татко, откако неговата сегашна сопруга го роди синот Дамјан. Сите со нетрпение ја очекуваа реакцијата...
Радио Милева

Кија Коцкар откри дека се соочувала со здравствени проблеми, а сега има панични напади – еве дали влегува во „Задруга 6“ (фото)

Пејачката Кристина Кија Коцкар победничката на првата сезона на „Задруга“, откри дали повторно би влегла во ова реално шоу. Пред тоа,...
Радио Милева

Кија Коцкар шокираше со најновата изјава: “Верна до гроба – да, ама само ако се омажиш три дена пред смрт“! (ФОТО)

Пејачката и поранешна ријалити ѕвезда Кристина Кија Коцкар си ја отвори душата и откри дали е заљубена и дали има маж во нејзиниот живот...
Радио Милева

„Кога бев помлада сакав постари мажи“: Кија Коцкар проговори за своите афинитети кон посилниот пол, а „удри“ и по екс – сопругот

Пејачката Кија Коцкар синоќа гостуваше во шоуто кај Огњен Амиџиќ, која одговараше на бројни теми поврзани со нејзината кариера и приватен...
Радио Милева

Подготвуваат спектакл: Кија Коцкар и Аца Лукас заедно ќе учествуваат на изборот на песната за Евровизија 2022

  Се ближи музичкиот натпревар „Песна за Евровизија 2022“, а пејачот Аца Лукас ќе се натпреварува и ќе се бори да ја претставува Србија...
Радио Милева

„Добив солзавец од полицијата“: Кија Коцкар новогодишната ноќ ја помина во Турција, а еве кои се нејзините желби

Победничката на Задруга 1 и пејачка Кија Коцкар се вклучи во емисијата „Премиера“ и во разговорот откри како ја поминала Новата година...