фотографии

Пронајдени се 124 резултати на тема „фотографии“
Радио Милева

Сара Јо заврши со модринки по пад: Пејачката ги покажа рацете, но се покаја и ги избриша фотографиите (видео)

Сара Јовановиќ, попозната како Сара Јо, доживеа пех за време на новогодишниот настап во „Белград на вода“, кога падна среде бина. Пејачката...
Радио Милева

Мартија со неколку фотографии јавно и го честиташе роденденот на мама, а мајка и Снежана ги реобјави, па и возврати со најубави зборови: „За тебе живеам“! (ФОТО)

Поврзаноста помеѓу децата и родителите е нешто што трае цел живот. Особено со личноста што те родила, зашто една е мајка, нели? Кај некои...
Радио Милева

Состојбата на Брус Вилис е се’ полошо, а неговата ќерка го натажи светот: „Навистина ми недостасува тато денес“ (фото)

Ќерката на Брус Вилис објавила фотографија на Инстаграм на која е со татко ѝ, славниот актер. Вниманието го привлекле зборовите кои...
Радио Милева

Јелена Јованова е секси домаќинка во баде- мантил: Актерката го покажа домот, но овие значајни детали вешто ги сокри од очите на јавноста (фото)

Штипјанката со хрватска адераса, актерката Јелена Јованова реши да ги отвори вратите од својот дом и на своите фанови и следбеници на...
Радио Милева

Џенифер Лопез со нови фотографии во бикини: Холивудската ѕвезда уште еднаш покажа дека нема конкуренција (фото)

Џенифер Лопез сподели нови фотографии во бикини и започна вистинска лавина реакции на социјалните мрежи. Taa важи за една од најубавите...
Радио Милева

Ги нарекуваат кралици на фотошопот, а вака изгледаат во реалноста: Погледнете ги ријалити ѕвездите Маја и Алекс во природно издание (фото)

Често можевме да читаме коментари под објавите на познатите старлети дека и покрај толку естетски корекции, тие се уште не се задоволни...
Радио Милева

На никого не му е јасно зошто вака позирале: Најновите фотографии на Роберт де Ниро и неговата партнерка се непријатни за гледање (фото)

Холивудската легенда Роберт де Ниро се појави во јавноста со својата партнерка Тифани Чен, а ова е втор пат парот да се повлече откако...
Радио Милева

Дарко Лазиќ се оженил во тајност, а самиот се издаде кога ја нарече Катарина сопруга: Еве ги и првите фотографии од венчавката (фото)

Фолкерот Дарко Лазиќ и го кажа судбоносното „да“ на својата избраничка Катарина. Лазиќ моментално е во болница поради постоперативни...
Радио Милева

Лиде-Лиде, виде дека работата стои “тенко“, па реши да не биде само Лиде на Венко: Реши поинаку „да вози“, па почна да ги имитира познатите во нивните карактеристични пози? (ФОТО)

Можеби името Лидија Гиновска на пошироката јавност не и значи ништо, но ако кажете Лиде – Лиде како што се претставува на социјалните...