колекција

Пронајдени се 16 резултати на тема „колекција“
Радио Милева

Додека трае разводот на Харис и Мелина, ќерката Џина јавно го покажа скапоцениот накит што го има (фото) 

Џина Џиновиќ, ќерката на пејачот Харис и дизајнерката Мелина, кои моментално се во процес на развод по 22 години љубов, никогаш не ја криела...
Радио Милева

Раперот се приклучи на протестот против модниот бренд обвинет за промовирање насилство врз деца, па ги шокираше сите со видеото на кое ги исече патиките кои чинат 900 евра (видео)

Раперот МЦ Стојан се придружи на масовниот тренд и протест против модната куќа Баленсијага, па ги шокираше сите со видео кога ги исече...
Радио Милева

Специфична фигура и без фотошоп коректура: Ким Кардашијан на плажа, со тело на „песочен часовник во полутанга“! (ФОТО)

Ким Кардашијан неодамна беше „уловена“ на плажа на Карибите додека снимаше нова кампања за нејзиниот бренд за долна облека и костими...
Радио Милева

Ријана дематираше дека е трудна, ама затоа уште еднаш се соблече без комплекси и потврди колку е секси (ВИДЕО)

Пејачката Ријана (33) одновоо им ја покачи температурата и крена адреналинот на своите следбеници со најновата објава на социјалните...
Радио Милева

Ким Кардашијан за реклама на својата нова колекција долна облека ги соблече Меган Фокс и Кортни Кардашијан: Топлес фотосесија на црнокосите убавици (ФОТО)

По доделувањето на MTV  наградите, Ким Кардашијан одлучи да го искористи пријателството со Меган Фокс и Кортни Кардашијан и да направи...
Радио Милева

Ива Спасовска – креативна, згодна и сексапилна: Младата модна креаторка ги истакна своите облини во сопствените латекс бикини (ФОТО)

Ива Спасовска е една од оние девојки за кои важи:  колку  креативна, толку убава, згодна и сексапилна. Имено, младата модна креаторка...
Радио Милева

Карлеуша од петици до гуша: Од секси колекцијата бикини на русокосата, „ќе ви се исправи“… косата! (ФОТО+ВИДЕО)

Музичката sвезда Јелена Карелуша никогаш не престанува да импресионира со своите жешки фотографии. Како што е познато, Карлеуша во...
Радио Милева

Ива Спасовска ја претстави новата колекција бикини, а дамата што ги презентира – фасцинира: Секси инструкторката во ултрасекси моделите на креаторката (ФОТО)

Колку и да сме оптоварени и измалтретирани, уплашени и загрижени заради чумата на 21-виот век, корона пандемијата не може да ни ги замрачи...
Радио Милева

Емили Ратајковски ја рекламираше својата нова секси колекција: Во проѕирна долна облека, а како да е гола! (ФОТО+ВИДЕО)

Емили Ратајковски ја претстави новата колекција долна облека со нејзин потпис. Една од најсексапилните жени на светот објави видео...
Радио Милева

Прво ја соблече Викторија Лоба, а сега и Миа Костова: Водителката се разголе во новоиот видеоконцепт на истиот режисер! (ФОТО+ВИДЕО)

Веројатно се сеќавате на рекламното видео на Викторија Лоба кое беше дел од рекламната кампања на македонскиот бренд за долна облека...