мина

Пронајдени се 29 резултати на тема „мина“
Радио Милева

Позираше со „напумпано стомаче“ во предизвикувачко издание: Новата девојка на Огњен Амиџиќ е секси трудница (ФОТО)

Огњен Амиџиќ за нешто повеќе од пет месеци ќе добие второ дете, бидејќи со 17 години помладата девојка и негова колешка  Мина Наумовиќ...
Радио Милева

Мајката на новата девојка на Огњен Амиџиќ не само што физички изгледа „бомба“, туку и специјализирала медицина со чиста десетка и денес е Др.-примариус (ФОТО)

Мина Наумовиќ предизвика големо внимание во јавноста благодарение на врската со Огњен Амиџиќ. Водителката често на социјалните мрежи...
Радио Милева

Нови детали од новата љубов на водителот: Огњен Амиџиќ уште додека бил во брак ја изневерувал сопругата со Мина?

Два месеци по разводот со Данијела Димитровска, водителот Огњен Амиџиќ започна врска со 17 години помладата колешка Мина Нумановиќ која...
Радио Милева

Огњен Амиџиќ по разводот е во врска со својата колешка Мина, но Данијела никако да ја заборави: Водителот има нова љубов, ама на старата… го потсетува песната? (ФОТО)

Деновиве една од главните теми во српските и регионалните медиуми е новата љубов на Огњен Амиџиќ. Откако се дозна дека водителот е во...
Радио Милева

Александар Белов и запеа на првиот роденден на неговата ќеркичка Мина: „Прославивме прекрасен ден!“ (фото) 

Македонскиот поп – пејач Александар Белов кој живее и работи во Србија поточно во Крагуевац, заедно со неговата сопруга Јелена минатата...
Радио Милева

На Василица, пејачот Александар Белов стана татко: „То благодарам Боже што ни дозволи да станеме родители“ (ФОТО)

Македонскиот пејач кој од нигде-никаде своевремено стана ѕвезда преку учеството во регионалното  музичко талент шоу „Операција триумф“,...
Радио Милева

Тој му е вкусот: Јована сите ја знаете, а знаете ли како сега изгледа првата жена на Жељко Јоксимовиќ? (ФОТО)

Мина Јоксимовиќ е ќерка од првиот брак на еден од најпопуларните пејачи во регионот,  Жељко Јоксимовиќ. Таа наследила извонреден талент...
Радио Милева

Мина Јоксимовиќ сподели селфи, а дедо и Бранислав прв и остави коментар: Запознајте го таткото на Жељко Јоксимовиќ (ФОТО)

Мина Јоксимовиќ, ќерката на пејачот Жеjко Јоксимовиќ од неговиот прв брак, по двомесечен пост сподели нова фотографијата на социјалните...
Радио Милева

Ќерката на Жељко Јоксимовиќ иако важи за урбана девојка, Мина без комплекси гордо се сликаше помеѓу крави, јариња и прасиња (ФОТО)

Ќерката на пејачот Жељко Јоксимовиќ важи за згодна, атрактивна и убава градска женска. Но, иако го води животот на една урбана девојка,...
Радио Милева

Ќерката на Жељко Јоксимовиќ е авион, но Мина не била отсекогаш „бомба“: Од грдо патче со влакненца под носот, до прекрасен лебед (ФОТО)

Ќерката на пејачот Жељко Јоксимовиќ, Мина Јоксимовиќ, денес е многу атрактивна, привлечна и убава девојка. https://arhiva.vistina.com.mk/radio-mileva/kjerkata-na-zeljko-joksimovikj-od-prviot-brak-e-bomba-mina-puka-od-seksapil-i-ubavina-foto/ Денес,...
Радио Милева

Мина и Менсур прво жолчно се караа, а потоа решија да бидат фини: Нивната расправија заврши со жестока се*с партија… за извини! (ВИДЕО)

Во најгледаното реално шоу во регионот „Задруга 3“ ништо ново. Или поточно уште едно ново клише: Од кавга и расправија до жесотока секс...
Радио Милева

Менсур прво ја гледаше Мина како се тушира, а потоа и влезе под тушот: Бањата одекнуваше од воздишки на задоволство (ВИДЕО)

Во „Задруга 3“, ништо ново. Сексот и хигиената на завидно ниво. Така,  Менсур Ајдарпашиќ отиде во бањата за да провери зошто неговата...
Радио Милева

Мина Врбашки и Менсур се скараа, па завршија на „еротско родео“: „Магичното стапче“ под јорганот ја реши кавгата! (ВИДЕО)

Мина Врбашки и Менсур Хајдарпашиќ, имаа жестока расправија во текот на ноќта, разговараа до раните утрински часови, потоа се смирија,...