бомба

Пронајдени се 31 резултати на тема „бомба“
Радио Милева

Додека го темнееше тенот, на многумина им го разубави денот: Кога ќе ја видите Нора како се сонча, светот ќе ви се преврти „наопаку“! (ФОТО)

Убава, згодна, атрактивна, сексапилна, бујна, стројна… нема епитет што не може да и се припише на некогашната македонска „задругарка“...
Радио Милева

Бомба и во најпознатото регионално ријалити шоу „Задруга 6“: Само не е по пат на дојава, туку со вербална закана (ВИДЕО)

Марко Петрушевиќ Петруќи и Анастасија Станојевиќ Палчица започнаа врска во актуелната сезона на реалното шоу „Задруга“, а по жестока...
Радио Милева

Бојана Нушкова овој пат е на мета: Дојава за бомба и во домот на македонската манекенка… Само што оваа не е лажна (ФОТО)

Дојавите за бомба по средните скопски училишта и трговските центри, станаа секојдневие. Меинстрим на македонскот школство. За среќа, ...
Радио Милева

Ќерката на Топалко по фаталната промена е уште посекси: Цицлестата Хелена е бомба, ама мајка и е… атомска! (ФОТО+ВИДЕО)

Хелена Топаловиќ, ќерката на познатиот фолк пејач Милан Топаловиќ Топалко, целосно го промени својот визуелен идентитет, по кој изгледа...
Радио Милева

Ова се случува и во Швајцарија: Дојава за бомба го прекина концертот на познатите ѕвезди од српската естрада (ФОТО)

Дел од најголемите српски естрадни ѕвезди имаа закажан концерт за сабота навечер во Швајцарија, но поради лажна дојава за бомба,  се’...
Радио Милева

Дојава за бомба своевремено за малку ќе имало во скопската гимназија Р.Ј. Корчагин, а сега по сите скопски гимназии, „бомба“ и во ТВ „Канал 5“ ? (ФОТО)

Бомба во едно, две, три… пет, речиси сите скопски гимназии или средни стручни училишта, беше веста што одекна во медиумите последниве...
Радио Милева

Елеонора Миљковиќ е повеќе од секси во новата колекција костими за капење: Нема бикини што не стојат добро на вакви облини (ФОТО)

 Елеонора Миљковиќ дефинитивно може да ја понесе титулата занајатрактивна ријалити ѕвезда. Не дека немало и други учеснички кои мајката...
Радио Милева

Мина Блажев се разголи по бикини, па покажа со што располага кога има помалку облека на себе: „Мина е „бомба!“ (фото)

Ова лето, за разлика од претходно, летните одмори се со попуштени и со лабави корона мерки,  а познатите тоа го искористија уште отсега...
Радио Милева

Оваа Србинка е најсекси фудбалска портпаролка: Беба има двојно повеќе следбеници на Инстаграм од клубот за кој работи (ФОТО)

Додека навивачите на новосадска „Војводина“ со нетрпение очекуваат добри резултати  на клубот во новата фудбалска сезона во српската...
Радио Милева

Ќерката на српската водителка мами воздишки каде и да се појави, а еве како изгледа кога ќе се соблече во бикини

Ќерката на српската водителка Леа Киш, Сара Миа Јокиќ не се појавува често во медиумите. Но, затоа пак со својот изглед ги мами погледите...
Радио Милева

Ќерката на Жељко Јоксимовиќ е авион, но Мина не била отсекогаш „бомба“: Од грдо патче со влакненца под носот, до прекрасен лебед (ФОТО)

Ќерката на пејачот Жељко Јоксимовиќ, Мина Јоксимовиќ, денес е многу атрактивна, привлечна и убава девојка. https://arhiva.vistina.com.mk/radio-mileva/kjerkata-na-zeljko-joksimovikj-od-prviot-brak-e-bomba-mina-puka-od-seksapil-i-ubavina-foto/ Денес,...