Радио Милева
блажена...

Позираше со „напумпано стомаче“ во предизвикувачко издание: Новата девојка на Огњен Амиџиќ е секси трудница (ФОТО)

Позираше со „напумпано стомаче“ во предизвикувачко издание: Новата девојка на Огњен Амиџиќ е секси трудница (ФОТО)

Огњен Амиџиќ за нешто повеќе од пет месеци ќе добие второ дете, бидејќи со 17 години помладата девојка и негова колешка  Мина Наумовиќ чекаат наследник.

Двајцата средината на септември ја поминуваат на Миконос, бидејќи водителот однапред ја сними емисијата што веќе се емитуваше.

Токму од оваа дестинација Мина ја сподели првата фотографија на која се гледа нејзиното „напумпано“  трудничко меше. Таа позираше со блажена насмевка, а особено е срцепарателна позата на која  Мина нежно го допира стомакот.

Останати вести од Радио Милева