приватност

Пронајдени се 45 резултати на тема „приватност“
Лице в Лице

Калиопи ја резимира 2023 година во екслузивно интервју за Вистина: „Без оглед на тоа каква планина ми тежи на плешките, јас мирно ги затворам очите“

За нашата поп -пејачка Калиопи редовно се залепени епитетите дива, кралица, најдобра… што таа во неколку наврати кажала дека нема проблем...
Радио Милева

Само еден маж можела да го замисли покрај својата мајка: Анастасија Ражнатовиќ откри детали од приватноста на мама Цеца – „Ја терав да се забавува со него“ (фото)

Цеца Ражнатовиќ и Жељко Јоксимовиќ со години се одлични семејни пријатели, чие пријателство датира со децении. И покрај тоа, Анастасија...
Радио Милева

Mинимализам и елеганција: Станот на Вики Миљковиќ во срцето на Белград е луксузно катче по нејзин вкус (фото)

Популарната фолк пејачка Виолета Вики Миљковиќ со години е во хармоничен брак со Драган Ташковиќ Ташкет со кој води мирен семеен живот. Сопружниците,...
Радио Милева

Дејвид Бекам проговори за своето здраствено пореметување и откри детали кои досега беа непознати за јавноста

Дејвид Бекам откри дека боледува од опсесивно-компулсивно пореметување, поради што често е буден навечер и оди низ дома и чисти работи,...
Радио Милева

„Во мојот живот не беше се’ како што сакав“: Прва изјава на Цеца од шоуто за нејзиниот живот кое ќе започне утре (видео)

Само што започнал серијалот „Цеца шоу“. Првата сезона која се вика „Цеца и децата“ ќе ни открие многу работи од приватниот живот на...
Радио Милева

Доста беше од лаги: Првата сопруга на Жељко Јоксимовиќ ја изнесне вистината за разводот од пејачот (фото)

Колку и да не ги сакаше медиумите и јавното експонирање во претходните години, првата сопруга на Жељко Јоксимовиќ не криеше дека е задоволна...
Радио Милева

Мистеријата решена по 37 години! Драгана Мирковиќ откри зошто никогаш не се фотографирала во костим за капење (Фото)

По 37 години откако Драгана Мирковиќ е на сцената, не се појави ниту една фотографија на која позира во костим за капење, што,  е прилично...