вељко ражнатовиќ

Пронајдени се 191 резултати на тема „вељко ражнатовиќ“
Радио Милева

Вељко Ражнатовиќ чека трето машко бебе, а посакува уште едно ама девојче: Синот на Цеца откри неочекувани детали од приватноста (фото)

Вељко Ражнатовиќ, синот на фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ, не се појавува често во медиумите, а приватниот живот сака максимално да го...
Радио Милева

Во тренерки и со очила за вид: Вељко Ражнатовиќ кришум ја снимаше Цеца како со музичарите има проба за настап покрај базенот (фото)

Вељко Ражнатовиќ скришно ја снимал својата мајка, пејачката Цеца Ражнатовиќ, додека таа вежбала со својот бенд пред настап. Пејачката...
Радио Милева

Многу девојки трчале по Вељко Ражнатовиќ, но не и Богдана: Во „Цеца шоу“ откриени непознати детали од почетокот на врската на познатата српска брачна двојка (фото)

Љубовната приказна на Вељко и Богдана не наликува на ниту една од претходните на досега згодниот син на Цеца Ражнатовиќ. Имено, Вељко...
Радио Милева

Вељко Ражнатовиќ позираше како од мајка роден: Синот на Цеца се пофали со неговата извајана фигура, целосно гол (фото)

Синот на Светлана Цеца Ражнатовиќ, Вељко, се пофали со точниот број на килограми со фотографија на која позира целосно гол. Toj последниве...
Радио Милева

Анастасија Ражнатовиќ сподели досега невидена фотографија од венчавката, а еве кој беше поводот (фото) 

Анастасија Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил му го честиташе 27 роденден на својот брат Вељко Ражнатовиќ. Таа најпрво објави повеќе...
Радио Милева

Ретка фотографија од детството на Вељко Ражнатовиќ: Слатко момченце со долга коса и шишки во друштво на мама (фото)

За разлика од својата мајка и сестра, Вељко Ражнатовиќ не многу го сака медиумското експинирање и градскиот живот. Тој е посветен на...
Радио Милева

Тато е горд: Вељко Ражнатовиќ не се надеваше дека наследникот Жељко од мали нозе ќе се покаже, ама ова и тоа како му годеше (фото)

Сакале или не, Жељко Ражнатовиќ е речиси секој ден е пред јавноста. Богдана и Вељко, како и гордата баба Цеца, избраа да не го кријат својот...
Радио Милева

Далеку од очите на сите: Вељко Ражнатовиќ доби куќа како мираз која сега има и катче кое кое тој не го напушта (фото)

Откако се ожени и ја исполни улогата на татко, наследникот на Цеца, пред се’ заради мирот и здравото воспитување на неговите синови...
Радио Милева

Во ова тело се заљуби Вељко Ражнатовиќ: Богдана се соблече во костим за капење и покажа совршенство (фото)

Богдана Ражнатовиќ со години се занимава со спорт, па не е ни чудо што секогаш изгледала совршено. Сепак, сите се изненадени што сопругата...
Радио Милева

Богдана Ражнатовиќ брои ситно до породувањето: Крстан наскоро ќе дојде на свет, а среќните родители покажаа емотивна снимка како бебето мрда во стомакот на мама (видео)

Богдана и Вељко Ражнатовиќ наскоро ќе станат родеители по вторпат и ќе добијат уште еден син, кој како што веќе беше откриено, ќе се вика...
Радио Милева

Вељко Ражнатовиќ направил голем прекршок: Синот на Цеца возел 151 километар на час и претекнувал преку полна линија (фото)

Вељко Ражнатовиќ бил фатен во брутален сообраќаен прекршок при што морало да интервенира сообраќајната полиција. Имено, како што дознава...
Радио Милева

„Не сакам детето да ми расте во таква средина“: Вељко Ражнатовиќ ужаснат од Белград – синот на Цеца сака живот во провинција

Вељко Ражнатовиќ веќе подолго време живее со сопругата Богдана и синот Жељко во родниот Тител, а сега открива каква пресвртница му била...