жени

Пронајдени се 548 резултати на тема „жени“
Радио Милева

Премлада за „теткица“, превозрасна за тинејџерка: Снеже Велков ќе ви објасни како изгледа жена по 42-та… или барем тие како неа! (ФОТО)

Роденден е денот што го чекаме цела година… Особено кога сме деца, а потоа? Потоа кој како! Особено, која – како! Дамите најчесто...
Радио Милева

Џан Јаман се исуши: Турскиот актер кој е миленик на жените приреди неочекувана глетка од неговото голо тело која на дамите не им се допадна (фото)

Актерот кого го нарекуваат и најпосакуваниот турски ерген, Џан Јаман, откри дека ослабел 10 килограми за 30 дена. Џан кој го гледавме и...
Љубов и Секс

Тие умеат со мажите – жените кои може да го освојат и задржат секое машко срце ги красат овие особини

Особините кои жените ги поседуваат и кои можат да им помогнат да ги задржат интересите и да ги привлечат мажите можат да бидат разновидни. Особините...