заведување

Пронајдени се 16 резултати на тема „заведување“
Радио Милева

Како во филмовите за Џејмс Бонд: Алиа Роза – поранешна шпионка на Путин открива низ што поминала – техники на заведување и специјални секс тренинзи (ФОТО)

Руската агентка Алиа Роза е родена во Русија, а кога имала само 18 години запишала воена академија, каде што неколку години тренирала...
Радио Милева

Карлеуша пливаше гола, како сирена во базенот: Поп-фолк дивата како лик од земјата на чудата, ја доведе до врв возбудата (ФОТО+ВИДЕО)

Јелена Карлеуша летово малку работи, малку одмора. Конечно тргнаа и нејзините летни настапи меѓу кои беше и оној кај нас во Македонија,...
Радио Милева

Ги соблекла гаќичките: По повеќе од половина деценија откриено како Анџелина Џоли и го украде Бред Пит на Џенифер Анистон

Снимањето на филмот „Г-н и Г-ѓа Смит“, беше моментот кога актерот Бред Пит и Анџелина Џоли се зближија, а тој ја изневери сопругата Џенифер...