соња вуксановиќ

Пронајдени се 62 резултати на тема „соња вуксановиќ“
Радио Милева

Поранешната на Аца Лукас го „запали“ Интернетот: Соња Вуксановиќ ги почести фановите со близок кадар од нејзиното длабоко деколте (фото)

Поранешната сопруга на пејачот Аца Лукас, Соња Вуксановиќ веќе подолго време не се експонира во јавноста, но нејзините фотографии сѐ...
Радио Милева

Заладени односи: Дента кога го пријави Душко во полиција, Карлеуша ја отследи и оваа позната дама на Инстаграм, која и беше добра пријателка (ФОТО)

Како што пренесуваат тамошните медиуми, токму на денот кога популарната пејачка го пријавила сопругот на Душко Тошиќ за семејно насилство,...
Радио Милева

Соња Вуксановиќ го јавна гумениот еднорог, па го разбранува базенот и им го разубави денот на своите следбеници! (ФОТО)

Соња Вуксановиќ неодамна се најде во центар на скандалот кога нејзиниот поранешен сопруг, фолк пејачот  Аца Лукас објави автобиографска...
Радио Милева

Соња Вуксановиќ се огласи по шокантните тврдења на Аца Лукас во неговата книга – еве што вели за кавгите и аферите

Пејачот Аца Лукас во својата книга „Ова сум јас“, изнесе разни пикантерии за неговата поранешна сопруга Соња Вуксановиќ. По тој повод,...
Радио Милева

Аца Лукас со детали од „ужасите“ во бракот со Соња: „Од навреди и драње еден на друг, жилите на вратот ни излегуваа… и тоа се’ пред децата“ (ФОТО)

Аца Лукас неодамна ја објави автобиографската книга „Ова сум јас“, во која откри детали од неговиот живот за кои јавноста не знаеше. Пејачот...
Радио Милева

Бившата сопруга на Аца Лукас има тетоважа која не е за сечии очи: Само тој и уште понекој знаат што има исцртано Соња во подножјето на „долината на желбите“? (ФОТО)

Поранешната сопруга на Аце Лукас, Соња Вуксановиќ, со која фолкерот ја има ќерката Викторија, отпатува во потоплите краишта, па ги почести...