каролина

Пронајдени се 20 резултати на тема „каролина“
Радио Милева

Спомените не смеат да трпат отстапки: Каролина секоја година на тој специјален ден задолжително е во Битола (фото)

Како што наближува Нова година и новогодишните празници, сите се радуваме на празничната еуфорија. Тоа е период кога семејствата, пријателите,...
Радио Милева

Каролина е како нагазна мина: Само еден поглед на разголената интима на српската старлета и нема да ви остане многу што да бирате… сигурно ќе „експлодирате“ (ФОТО)

Атрактивната и провокативна српска старлета и модел Каролина одново ја сподели својата интима на Инстаграм. Овој пат во уште една ултрапровокативна...
Радио Милева

Каролина е атрактивна, брутално секси и ултрапровокативна: Српската старлета е… „Така дива“ (ФОТО+ВИДЕО)

Популарниот српски рапер Лима наскоро ќе ја израдува својата публика со нова песна. Песната се вика „Тако дивља“, а главната женска...
Радио Милева

Роденденска прослава кај Весна – Бејби со полна трпеза и убави луѓе: „Домаќинке, добри гости ти дојдоа“… а, еве и кои?! (ФОТО)

Весба “Бејби“ Петрушевска е неуморна. Покрај редовните обврски во театарот стига да ја води својата актерска школа „Петрушевска“...
Промотер

Во новогодишното шоу на МТВ, Каролина, Тијана, Јелена, Васил и Вера вака ја отпејаа – „Во коси да ти спијам“ (ВИДЕО)

Во новогодишната ноќ МТВ и екипата на популарната ТВ серија „Преспав“, приредија одлично тричасовно шоу, збогатено и со музички гостувања...
Радио Милева

Каролина блеска и кога есента царува: Многумина би дале и повеќе од „две лири“ за да изгледаат вака (ФОТО)

Македонската музичка ѕвезда Каролина Гочева е вистински феномен кога е физичкиот изглед во прашање. Нејзе годините не само што ништо...
Радио Милева

(ФОТО) Кусо боли глава: Елена ултра секси на роденден кај ќерката на Весна Бејби, а ништо помалку впечатливи не беа и Каролина и Михаил

Пријателите на мама Бејби, се пријатели и на нејзината ќеркичка Мина, која вчеравечер го прослави својот 13-ти роденден. А роденден како...
Мегафон

Каролина, Гаро со синовите Тавитјан и Јана Стојановска специјални гости на концертите на Раде Шербеџија во Скопје!

Каролина, Гаро и браќата Тавитјан и Јана Стојановска ќе бидат специјални гости на претстојните концерти на Раде Шербеџија што ќе...