ископира

Пронајдени се 6 резултати на тема „ископира“
Радио Милева

Хаос во соседството – Бугарката ја ископира Србинката: Преслава не само што и ја препеа песната, туку и и’ го „преслика“ спотот на Прија (ВИДЕО)

Една од најпознатите бугарски пејачки, Преслава, ја обработи песната „Марш“ на Александра Пријовиќ. Имено, Преслава го отпеа хитот...
Радио Милева

Го ископира стајлингот на принцезата Дијана: Кејт Мидлтон ја повтори комбинацијата на свекрвата и предизвика општо воодушевување

Кејт Мидлтон важи за дама која е секогаш добро стилизирана. Никогаш премногу провокативна, секогаш во склад со трендот. Не е тајна дека...