андреа

Пронајдени се 52 резултати на тема „андреа“
Радио Милева

Андреа со своите „осмислени перверзии“ на разни егзотични дестинации и необични локации е кралица на провокацијата: Бугарската пејачка додека снима аудио се гали по градите во студио (ВИДЕО)

Фолк пејачката Андреа прави се што е потребно за да привлече внимание на социјалните мрежи за да си ја подигне популарноста и на крајот...
Радио Милева

Андреа сакаше нешто да порача, каже и покаже: Бугарската пејачка со скриена порака и жежок стриптиз танц (ВИДЕО)

Бугарската пејачка Андреа со нов статус на социјалната мрежа навести дека нејзиниот партнер очигледно „шара“. „Можеби ви пишува...
Радио Милева

Андреа се соблече: Бугарската пејачка за роденденот се сликаше без гаќички, ама не покажа дали гола и го прослави? (ФОТО)

Една од најпознатите бугарски фолкерки Андреа се фотографирала без гаќички во две последователни фотосесии. Пејачката најпрвин на ...
Радио Милева

Бугарската пејачка Андреа си го сликaше меѓуножјето, па си направи селфи на „најмилото“ во огледало: „Има уште секс во тебе“! (ВИДЕО)

Бугарската пејачка Андреа сподели тазе фотографии во розеви бикини од познатото летувалиште Бодрум во Турција, по што некои и забележија...
Радио Милева

Андреа предизвика колективна возбуда: Бугарската пејачка си ја галеше големата секси задница среде бел ден на работ од летниот базен (ВИДЕО)

Некогаш една од најголемите бугарски музички ѕвезди, денес и без песни што се кој знае какви  хитови за Андреа се’ уште се плетат...
Ништо лично

Кога сите години немање патриотско чувство за светост и национална свест, ќе се покажат во еден непромислен гест!

Евровизија на која речиси никој во современа Европа не и придава кој знае какво значење третирајќи ја само како „три дена забава за...
Мегафон

Андреа се извини за непромислениот гест и скандалозното однесување со фрлањето на македонското знаме на земја (ВИДЕО)

Македонската претставничка на Евровизија, Андреа Коевска преку видео порака се извини што го фрли македонското знаме за време на фотографирањето...
Мегафон

Јавниот сервис со осуда за скандалозното однесување на нашата евровизиска претставничка: МРТ ја повлекува Андреа од Евровизија?

Јавниот сервис на ниту еден начин не стои зад ваквото скандалозно однесување на нашата евровизиска претставничка, која со тој гест...