Радио Милева
возбудата до кулминација

Андреа со своите „осмислени перверзии“ на разни егзотични дестинации и необични локации е кралица на провокацијата: Бугарската пејачка додека снима аудио се гали по градите во студио (ВИДЕО)

Андреа со своите „осмислени перверзии“ на разни егзотични дестинации и необични локации е кралица на провокацијата: Бугарската пејачка додека снима аудио се гали по градите во студио (ВИДЕО)

Фолк пејачката Андреа прави се што е потребно за да привлече внимание на социјалните мрежи за да си ја подигне популарноста и на крајот тоа и успева.

На бугарската фолк нимфа не и страно да се допира таму каде што мажите најмногу ги возбудува, особено кога е на места каде нема многу публика, зашто фотографиите или видеата кои самата ќе ги сподели подоцна, публиката и ја мултиплицираат.

Физички се уште изгледа повеќе од бомбастично, па со она што го употребува како смислена провокација фантастично успева да ја запали машката популација која лудува по нејзините „осмислени перверзии“ на разни егзотични дестинации или пак необични локации.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Andrea (@andreabulgaria)

Така уште еднаш русокосата повторно го скандализираше Инстаграм, овој пат со ново кратко видео. Во клипот, цицлестата фолкерка очигледно работи на нов музички проект, но тоа не ја спречува истовремено додека ги пее вокалите во студиото и заводливо танцува нишајќи ги колковите, да си  ги милува и допира градите, лесно разгорувајќи ја машката фантазија, додека не ја доведе  возбудата до кулминација.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Andrea (@andreabulgaria)

Фото: Инстаграм принтскрин/andreabulgaria

Останати вести од Радио Милева