Радио Милева
се' уште секси...

Бугарската пејачка Андреа си го сликaше меѓуножјето, па си направи селфи на „најмилото“ во огледало: „Има уште секс во тебе“! (ВИДЕО)

Бугарската пејачка Андреа си го сликaше меѓуножјето, па си направи селфи на „најмилото“ во огледало: „Има уште секс во тебе“! (ВИДЕО)

Бугарската пејачка Андреа сподели тазе фотографии во розеви бикини од познатото летувалиште Бодрум во Турција, по што некои и забележија дека дома не се прибира, а животот го мина надвор од Бугарија на мноштво егзотични дестинации.

„Долги години не одев на одмор, заради одмор. Никаде не патував за мое задоволство, иако тоа секогаш го комбинирам со фотографии, никаде не одам само туку така некаде. најчесто тоа беа работни патувања“ – им одговори сподели Андреа.

Таа претходно се јави од грчкиот остров Миконос каде до пред некој ден беше со својот  шминкер, фризер и секако фотографот Тибор Голоб со кој најчесто патува.

Покрај забавите во баровите и на јахтите, плажата и кратките патувања низ островот, Андреа позираше и на неколку фотосесии.

Она што е највпечатливо е тоа што бугарската пејачка во хотелската соба прво се ликаше пиштол гола, поскаувајќи им добро утро на своите фанови.

Ден потоа Андреа си го сликаше и меѓуножјето. Имено русокосата во црни бикини застанала пред огледало каде во секси пози сефотографираше  себеси, а меѓудругото си услика и селфи  од „најмилото“ во огледало. И тоа откако со едната рака толку ги собра и поткрена гаќичките, што однапрд се отвори огромен простор кој  на нејзинит обожаватели и следбеници им приреди радосна глетка, па може да ѕирнат и подлабоко што крие меѓуножјето на нивната омилена музичка ѕвезда.

„Сега можеби ми се допаѓа да живеам малку повеќе од порано. Ја сакам мојата работа, но понекогаш сакаш само да патуваш повеќе, да живееш малку поинаков живот, да си го промениш животот“ – сподели Андреа која очигледно и покрај годините е се’ уште и тоа како атрактивна, привлечна и пожелна…

Или што би рекол еден од нејзините Инстаграм следбеници: „Има уште секс во тебе“!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Andrea (@andreabulgaria)

Фото: Инстаграм принтскрин/andreabulgaria

 

Останати вести од Радио Милева