деколте

Пронајдени се 136 резултати на тема „деколте“
Радио Милева

Црн комплет со отвор на градите и рамото: Ана Радуловиќ ја истакна витката фигура и ги фрли мажите во „транс“ (фото) 

Водителката на „Елита“ Ана Радуловиќ е многу активна на социјалните мрежи, а сега повторно ги израдува своите следбеници на Инстаграм. Таа...
Радио Милева

Голи нозе и гради „на изволте“: Длабокото деколте на Сања Маринковиќ никого не остави рамнодушен (фото) 

Водителката Сања Маринковиќ зачекори во својата петта деценија, но нејзиниот изглед редовно го привлекува вниманието на сите. Прекрасната...
Радио Милева

Ана Николиќ стокмена од глава до петици: Пејачката се појави во јавноста и изненади со својот изглед (фото)

Пејачката Ана Николиќ се појави на една роденденска забава во главниот град на Србија во центарот на градот. Имено, Ана се појавила до...
Радио Милева

Ако мислевте дека сте го виделе најпровокативното од Гавазова се лажете, таа овој пат шокира со деколте од кое ќе ви падне вилицата (видео)

Сезоната за „жетва“ на музичарите се уште трае, а фолк пејачката Сузана Гавазова е турбо активна и ангажирана да пее онаму каде најмногу...
Радио Милева

Сите ја гледаат фотографијата на Весна Змијанац и не веруваат дека е таа: Пајачката се соблече и покажа совршено тело (фото) 

Српската фолк пејачка Весна Змијанац (66) пред неколку месец беше оперирана поради проблеми со срцето, па и беше вграден стент, а нејзината...
Радио Милева

Среде настап, момче од публиката имало обид за непристоен гест врз пејачката: Катарина Грујиќ го удрила, па веднаш скокнало и обезбедувањето

Пејачката Катарина Грујиќ која на настапите го истакнува бујното деколте, откри дека на еден настап била задевана од едно момче од публиката,...
Радио Милева

Демантираше дека е Македонка, а Скопје и е како втор дом: Теа Стошевска навечер пееше во клубот, а дење на кејот крај Вардарот (ВИДЕО)

Атрактивната пејачка Теа Стошевска и се претставува на јавноста во се попредизвикувачки и попровокативни изданија. Фоторафиите на...
Радио Милева

Марјана Станојковска ги шашардиса следбениците со деколте до препони, а во фокус градите како две топки (фото)

ТВ водителката Марјана Станојковска е одлична за да ја крене возбудата, како на оние што играат Лото, така и на оние што ја следат на...
Радио Милева

Српската државна секретарка е марка… и по стилот и по сексапилот: Длабокото деколте и бујните гради на Милена Поповиќ ја фрлаат во сенка и богато накитената елка (ФОТО)

Државниот секретар на Министерството за туризам и млади често знае да ги почести своите Инстаграм  следбениците со нова објава на оваа...
Радио Милева

Каролина во новогодишно шоу ќе жари и пали на Прва: Мерак за уши, ама и за очи со жестоко деколте од кое погледот се кочи (фото)

Каролина Гочева ја испраќа 2022 година под полна пареа на работно поле, а така ќе ја започне и новата 2023 година. По одржани пет концерти...
Радио Милева

Гранд ѕвездата викендов пееше во Скопје: Само еден поглед на Теа Стошевска од птичја перспектива ќе ве фасцинира што тоа во деколтето и „плива“ (ФОТО)

Атрактивната пејачка Теа Стошевска и стана позната на пошироката јавност по своите настапи во регионалното музичко талент шоу, „Ѕвездите...