пинк

Пронајдени се 59 резултати на тема „пинк“
Радио Милева

Покрај жив маж до неа, турски милионер е затрескан во Ана Радуловиќ: Богатиот бизнисмен маѓепсан од убавата српска ТВ водителка на „Задруга-Елита“

Еден од најбогатите луѓе од Турција се заљубил во убавата водителка Ана Радуловиќ, на секој начин се обидува да ја освои!Убавата и талентирана...
Радио Милева

Кој има посекси водителки „Гранд“ или „Пинк“: Маја Ненадиќ (ќe) ја фрли во сенка Јована Јеремиќ? (ФОТО)

Телвизиите во како во светот, така и во регионот не само што се натпреваруваат за поголема гледаност, подобра ипрограма, туку по се изгледа...
Радио Милева

Кристина Димитри тргна во поход на Белград: Едно е да сакаш „Македонки“ за себе, ама дали штом ја видиш, мислиш дека одма ќе те носи во кревет? (ВИДЕО)

Македонската мисица, модел и пејачка Кристина Димитри она што ќе го замисли и науми, дефинитивно е решена да го оствари. По периодот...
Радио Милева

Пејачката Пинк доживеа непријатна ситуација: Обожавателка од публиката фрли ќеса со пепел пред нејзините нозе (видео)

Американската пејачка Пинк (43) доживеала непријатна ситуација за време на концерт во Хајд Парк кога обожавателка од публиката ѝ фрлил...
Радио Милева

Познатата светска поп пејачка на викенд кампување како од мајка родена: Пинк „пиштол гола“ под тушот (ФОТО)

Познатата американска пејачка чие вистинско име е Алиша Бет Мур Харт, попозната како Пинк, објави фотографии од семејниот викенд одмор...
Радио Милева

Драгана Катиќ, водителката на „Никогаш не е доцна“ за гласините дека го напушта „Гранд“ и преоѓа на „Пинк“: „Повели, пукај“! (ФОТО)

Водителката на музичкиот натпрвар за возрасни, шоуто „Никогаш не е доцна“ откри дека има пријателки кои никогаш не правеле корекции...
Радио Милева

Tри години од сообраќајната несреќа во која автобус и ја откина раката на водителката на „Пинк“: „Се уште трпам болки“

Водителката Деа Ѓурѓевиќ пред три години, на 7 февруари 2019 година доживеа сообраќајна несреќа во која автобус и ја откина раката. Водителката...
Радио Милева

Ива Гргуриќ покажа извајано тело, задница за чиста десетка и големи силиконски гради: Не знаеш каде попрво да гледаш, однапред или одзади? (ФОТО)

Победничката на најгледаното регионално реално шоу „Задруга 3“ и поранешна ТВ водителка  на Пинк, Ива Гргуриќ, важи за една од најатрактивните...
Радио Милева

Вака изгледаше Селма Бајрами кога за прв пат се појави на Пинк: Саша Поповиќ не можеше да одолее на нејзината убавина, па прописно ја измерка русокосата пејачка (ВИДЕО)

Пејачката Селма Бајрами и покрај тоа што не е меѓу помладите фолк ѕвезди и  денес важи за една од најзодните, најатрактивните и најсексапилните...
Радио Милева

Водителката на Пинк ги разбесни корисниците на социјалните мрежи со видео од одморот во Турција: „Поради идиоти како неа девојките имаат комплекси“

Водителката на Пинк ги разбесни корисниците на социјалните мрежи со видео од одморот во Турција: „Поради идиоти како неа девојките...
Радио Милева

Пинк и нејзиниот син едвај се спасија од коронавирус, а сега пејачката дека тоа и било најлошо искуство: „Го променив тестаментот, мислев дека сме готови“

Пејачката Пинк и нејзиниот син во март претходната година беа заразени со коронвирус. Додека Пинк имала проблеми со дишењето, нејзиниот...
Радио Милева

Сексапилната водителка на ТВ „Пинк“ крена нога во емисија, па покажа премногу, а за малку ќе покажеше и се’! (ВИДЕО)

Атрактивната и мошне сексапилн водителка на ТВ „Пинк“ и поранешната сопруга на Жика Јакшиќ, русокосата убавица Дајана Пауновиќ е една...
Радио Милева

Фотомоделот Јелена Кнежевиќ бара „дебела сума“ за влез во „Задруга 4“: Цицлестата лезбо старлета бара хонорар колку Станија и Луна (ФОТО)

Четвртата сезона на „Задруга“ започнува за неколку недели. Продукцијата продолжува да потпишува договори со учесниците на новата...