кучиња

Пронајдени се 21 резултати на тема „кучиња“
Живот и Стил

Сопствениците на домашни миленици на двојна мака: И кучињата и мачките ќе мора да патуваат со пасош со „Северна“

Сопствениците на кучиња и други животни во Македонија за кои е задолжителна патна исправа за патување во странство треба да имаат патни...
Радио Милева

Весна Петрушевска замина на одмор со Хана, Ума и Аце, а кога ќе видите што направиле, слатко ќе се изнасмеете (фото)

Месец јули е периодот на летниот пик, односно кон средината на јули веќе сите датуми се резервирани за плажа, езеро или море. Токму тоа...
Радио Милева

Вака ја дочекаа Милица Тодоровиќ кога се врати во родната куќа: Лола, Хана, Нора и Диди ја турнаа пејачката на земја (ВИДЕО)

Пејачката Милица Тодоровиќ е голем љубител на животни. Дури и кога го доби своето прво домашно милениче пред три години, можеше да се...
Радио Милева

Марија Шерифовиќ не се двоуми јавно да го сподели нејзиното мислењето, па испрати брутална порака: „Колку сте одвратни и злобни…“ (фото)

Пејачката Марија Шерифовиќ е позната како личност која нема влакна на јазикот, а овој пат збесна како рис и испрати брутална порака. Шерифовиќ, ...
Радио Милева

Марија Шерифовиќ кова планови за иднината, пејачката покажа која е нејзината работа од соништата и ги воодушеви сите (фото)

Пејачката Марија Шерифовиќ е докажан љубител на кучиња, а таа љубов планира да ја претвори во бизнис. На нејзините официјални профили...