свршеница

Пронајдени се 49 резултати на тема „свршеница“
Радио Милева

Во моментов најблескавата македонска „Гранд ѕвезда“ закажа свадба: Александар Јосифовски ќе се жени (ФОТО)

Откако во моментов најблескавата македонска „Гранд ѕвезда“, охриѓанецот Александар Јосифовски неодамна обзнани дека наскоро планира...
Радио Милева

Македонскиот фудбалски репрезентативец Тихо Костадинов ја запроси девојката на концерт: „Ја попитав и не ме пошљака“ (ФОТО)

Македонскиот фудбалски репрезентативец Тихомир Костадинов ја однесе девојка му на концерт на познатиот светски бенд „Coldplay“ во Варшава,...
Радио Милева

Свршеницата на познатиот пејач починала во сон на денот на нивната свадба, а ден претходно славела моминска вечер (ФОТО)

Познатиот пејач Том Ман потврдил дека неговата свршеница Даниела со која има и син одненадеж починала во сон. Таа имала само 34 години...
Радио Милева

„Јас не бев поп, па станав пејач, занеше со кого влегува во врска“: Дарко Лазиќ бурно реагираше на критиките на свршеницата Марина

Во последното интервју, Марина Гагиќ го критикуваше својот свршеник, пејачот Дарко Лазиќ, а тој не молчеше на овие јавно изнесени приговори. Имено,...
Радио Милева

Марина Гагиќ, свршеницата на Дарко Лазиќ откри детали од приватноста: Еве ја вистината за подарокот од 30 илјади евра и дали чекаат второ дете…

Свршеницата на фолкерот Дарко Лазиќ, Марина Гагиќ, реши да сподели дел од својата приватност со своите следбеници на Инстаграм. Така,...
Радио Милева

„Роналдо е среќник“: Позите кои ги прави неговата свршеница Џорџина ја разбудија машката фантазија (фото)

Свршеницата на славниот фудбалер Кристијано Роналдо, Џорџина Родригез, се почесто ги возбудува своите следбеници со провокативните...
Радио Милева

Потресни слики од болница по сообраќајната несреќа на бившиот „задругар“ Јовица Путниковиќ: Тешко се опоравува, а свршеницата која е сега во „Задруга 4“, наместо да праша за него – го изневерува! (ВИДЕО)

Јовица Путниковиќ, поранешниот учесник во реалното шоу „Задруга“, кон крајот на септември доживеа сообраќајна несреќа и претрпе тешки...
Радио Милева

Дарко Лазиќ ја затекна свршеницата со друг маж во кревет: „Упаѓам, гледам, расфрлани по подот чевли, фустан, гаќички…!?“ (ФОТО)

Во последното издание на популарната емисија „Амиџи шоу“, еден од гостите на водителот Огњен Амиџиќ беше фолкерот Дарко Лазиќ, популарниот...