инцидент

Пронајдени се 26 резултати на тема „инцидент“
Радио Милева

Бјелогрлиќ се’ уште е во полиција, претепаниот режисер даде изјава: „Дивјачки ме нападна одзади, беше тоа напад на пијан и дрогиран човек“

Според последните информации, Драган Бјелогрлиќ се’ уште се наоѓа во полициската станица во Ниш, каде што е приведен и дава изјава,...
Радио Милева

Кристијан Голубовиќ збесна, па за малку не крена рака на женско: Обезбедувањето ја спаси Миљана Кулиќ да извлече „жива глава“ (ВИДЕО)

Кристијан Голубовиќ и Миљана Кулиќ  за малку ќе направеа од „играчка – плачка“!  Причината за кавгата меѓу нив беа коментарите на...
Радио Милева

Кристијан го гаѓаше со шише, па скокна да го тепа Томовиќ, откако овој рече дека е чист како солза, а на Голубовиќ му накалеми „триста пороци“ (ВИДЕО)

Атмосферата во „Задруга 4“ станува се пожешка и пожестока. Секојнов ден, секоја вечер или паѓа жежок секс или се случува жестока кавга,...
Радио Милева

За малку катастрофа во „Задруга 4“: Се спречкаа Филип Цар и Кристијан Голубовиќ, обезбедувањето едвај ги додржа да не падне крв! (ВИДЕО)

За време на забавата  што вчеравечер продукцијата ја организираше за учесниците во „Задруга 4“, дошло до жесток судир помеѓу Кристијан...
Радио Милева

Дарко Лазиќ и Цоби на сослушување во полиција во Цирих: На српските пејачи им се заканува забрана за влез во Швајцарија?!

Дарко Лазиќ и Слободан Вељковиќ Цоби се повикани на сослушување од полицијата во Цирих, откако на Интернет се појави скандалозна снимка...
Радио Милева

Инцидент на аеродромот во Цирих: Рада Манојловиќ го шлакнала службеникот кога сакал да и го одземе мобилниот, па ја депортирале за Белград!

Рада Манојловиќ детално објасни што точно се случило во Швајцарија кога била задржана повеќе од час и половина на аеродромот во Цирих...
Радио Милева

Свршеникот и менаџер на Андреана Чекиќ на турнејата низ САД, среде локал ја плукнал пејачката в лице и и’ ја искинал маичката, па останала со голи гради!

Андреана Чекиќ и нејзиниот свршеник, Марко Милошевиќ, повторно имале  инцидент, но овој пат во Америка, каде што моментално се одвива...
Радио Милева

По обвинувањата на Северина дека нејзиниот син го малтретираат во училиште, се огласи и Милан Поповиќ: „Игор Којиќ го испровоцирал инцидентот“

На одржаната пред конференција на хрватската пејачка Северина по повод големата регионална турнеја „The Magic Tour”, пејачката изнесе шокантни...
Радио Милева

Детали од инцидентот меѓу бившите сопружници: Кија Коцкар земала нож па сакала прво да го убие Слоба, а потоа себеси?!

Слоба Радановиќ, во чиј стан среде ноќ наводно дошла и го нападнала  неговата поранешна сопруга Кија Коцкара – пејачка и победник...
Радио Милева

Инцидент: Кија Коцкар и Слоба Радановиќ се степале во неговиот стан, интервенирале полицијата и брзата помош

Денес, околу 5 часот наутро, Слободан Радовановиќ пријавил во полиција дека неговата поранешна сопруга Кристина Кија Коцкар влегла...
Радио Милева

Инцидент на домашна веселба кај Дарко Лазиќ: Љуба Аличиќ му беше идол, го нарекуваше втор татко, а овој одби да запее една песна за врема на прославата по раѓањето на синот на Дарко!

Иако Дарко Лазиќ секогаш зборувал се најубаво за Љуба Аличиќ, дури и го нарекувал втор татко некое време, Аличиќ испаднал многу непријатен...
Радио Милева

Пејачката збеснала од љубомора, па ја претепала келнерката, зашто дознала дека „се мува“ со мажот и! (ФОТО)

Контроверзната раперка Карди Би (25) предизвикала инцидент во еден стриптиз клуб во Њујорк, откако побеснела од љубомора и ја претепала...