минимализам

Пронајдени се 5 резултати на тема „минимализам“
Радио Милева

Љупка Митрова модно издоминира на Скопски моден фестивал и покажа дека за силен впечаток не треба многу китење (фото)

Измината недела Скопје три дена ја славеше модата на третата сезона на Скопски моден фестивал кој се случуваше во еден ноќен клуб во...
Радио Милева

Елеганција и мимимализам по вкусот на сопругата и ќерката: Ѕирнете во домот на пејачот Харис Џиновиќ (фото)

Ќерката на пејачот Харис Џиновиќ и модната дизајнерка Мелина Џиновиќ, Џина, е се попопуларна на социјалните мрежи. Познато е дека Харис...