Живот и Стил

(ФОТО) Мачка ипол: Лоба во секси стајлинг ги запали скопските улици!

(ФОТО) Мачка ипол: Лоба во секси стајлинг ги запали скопските улици!

Викторија Лоба со својот сензуален руски изглед, што и да облече на себе изгледа маркантно и привлечно, а посебно ако облече нешто посексапилно што дополнително ја истакнува нејзината женственост.

Минимализмот и спортските комбинации се нејзин најчест избор кога е имиџот во прашање, а низ скопските улици може да ја видиме од девојка во целосно спортски стајлинг, па се до секси мачка, но во минималистичка и сведена варијанта.

Токму во таков есенски стајлинг сочинет од тренди сако, куси панталончиња и високи чизми, се прошета низ град и ги собра погледите на минувачите.

Влеат дека жената е многу попривлечна кога е покриена, отколку откриева, а еве еден пример за тоа.