јави

Пронајдени се 3 резултати на тема „јави“
Љубов и Секс

Експерт открива што да направите ако бившиот партнер ви се јави во текот на празниците: „Внимавајте!“

Празниците се време на собирање и дружење и не е чудно да слушнете пријатели и роднини со кои долго време не сте се слушнале или виделе. Сепак,...
Радио Милева

По сомнежите дека бил отруен од бившата сопруга, мисицата Кристина Димитриевска, пејачот Даниел Кајмакоски потврди дека е во болница: „Трет ден сум овде…“

По веста која како бомба одекна во насловите и написите на одделни медиуми дека македонскиот Х- фактор победник и евровизиски претставник,...