Радио Милева

Уживаат во љубовта: Ќерката на Зорица Брунцлик во страстен бакнеж со „Ѕвездата на Гранд“ (фото)

Уживаат во љубовта: Ќерката на Зорица Брунцлик во страстен бакнеж со „Ѕвездата на Гранд“ (фото)

Ќерката на фолк пејачката Зорица Брунцлик веќе неколку месеци ужива во врска со пејачот Милош Вујановиќ.

Ќерката на Зорица и Кемиш, Злата Аранѓеловиќ, со својата атрактивна појава привлекува внимание каде и да се појави, а нејзините фотографии на социјалните мрежи никогаш не поминиваат незабележано.

 

View this post on Instagram

 

Moj ??? Moj osmeh ?☺️#happyanniversary #loveyou #mybestfriend #myman #mysmile #couplesgoals #6months

A post shared by Zlata Arandjelovic (@goldies.fashion) on

Сепак, последната во низата привлече внимание бидејќи Злата е во страстен бакнеж со својот избраник Милош.

-Мојот свет, мојата насмевка, напиша Злата во објавата покажувјќи колку е среќна и заљубена.

Останати вести од Радио Милева