Радио Милева
фустанот е виновен за се

На Сања Маринковиќ и испаднаа градите додека позираше: Водителката без да сака ги покажа атрибутите кои ги има (фото)

На Сања Маринковиќ и испаднаа градите додека позираше: Водителката без да сака ги покажа атрибутите кои ги има (фото)

Сања Маринковиќ со години е на малите екрани, а позната е како една од ретките водителки која никогаш ништо не корегирала на себе, па ни градите. Силиконските гради станаа огромен тренд, но Сања му одолеа.

Сега за емисијата таа  носеше интересна креација. Црниот фустан со пристојна должина сепак беше провокативен. За некои премногу, за некои умерено, а Сања одлично го претстави.

Таа на својот Инстаграм профил објави кадри од снимањето на емисијата „Магазин ин“ и откри со што се занимава и како изгледа надвор од програмата. Таа гордо ја покажа креацијата, а прво што забележавме е нејзината витка линија.

Фустанот на водителката имаше голем отвор, па градите лесно можеа да и испаднат.

А тоа и се случи во неколку наврати додека Сања позираше.

Да потсетиме, во последната емисија имаше и интересен фустан на кој и се гледаше половината и голите колкови.

Фото: printskrin/instagram/sanjamarinkovicofficial

Останати вести од Радио Милева