Радио Милева
„жешка тетка“

Во мини бикини или мини фустанче, Ана Севиќ е подеднакво секси, стројна и бујна (ФОТО)

Во мини бикини или мини фустанче, Ана Севиќ е подеднакво секси, стројна и бујна (ФОТО)

Ана Севиќ важи за една од најсексапилните и најзгодни српски пејачки.

Особено по разводот со пејачот Дарко Лазиќ, за кој самата ќе изјави: „Подобро добар развод, отколку лош брак“, атрактивната пејачка споделува се попровокативни фотографии.

Во мини бикини или во мини фустанче кое открива со какви атрибути располага згодната Ана, таа изгледа еднакво заводливо и неодоливо. Раскошна, стројна, бујна…

И кога е на плажа и кога тргнува во ноќна прошетка, Ана Севиќ е подеднакво „жешка тетка“!

Особено сега, откако е тазе разведена и сама, тешко дека некој ќе може да и одолее на оваа раскошна секси дама.

Останати вести од Радио Милева