Радио Милева

(ВИДЕО) Тенка како вретено: Кога Дефне вежба во теретана на себе има еден шок детаљ!

(ВИДЕО) Тенка како вретено: Кога Дефне вежба во теретана на себе има еден шок детаљ!

Убавата турска актерка и модел за своите следбеници на социјалните мрежи објави видео додека вежба во терерана.

Облечена во кус црн топ и хеланки, Елчин Сангу го покажа своето витко манекенско тело, издание какво досега не сме ја виделе.

Но еден детаљ на неа посебно  се издвојува.

Згодната Дефне наместо на тренинг во патики, таа преферира чизми кои веројатно и се најудобни за тренинг, пракса која досега не сме ја виделе, а веројатно е некоја нејзина посебна „турска фитнес метода“.

A post shared by Elçin Sangu (@elciinsanguu85) on

Останати вести од Радио Милева