униформа

Пронајдени се 5 резултати на тема „униформа“
Радио Милева

Здравко Чолиќ во униформа: Исплива досега невидена фотографија од пејачот за која се редеа коментари(фото)

Една од најголемите ѕвезди на Балканот, препознатлив е по долгата коса, имиџ кој го негуваше со години, а сега се појави и негова фотографија...
Живот и Стил

(ВИДЕО) Патниците имаат што да видат: Стујардеси во нова униформа ги покажуваат градите и долната облека!

За стјуардесите ма авио компанијата „Air Asia” во светот на туризмот важат за еднои од најубавите, најкултурните и најхаризматичните. Меѓутоа,...