свет

Пронајдени се 32 резултати на тема „свет“
Радио Милева

Лепа Брена му купи на синот автомобил од 150.000 евра: Во Србија нема друг, таков е само неговиот, а во светот ги има само стотина! (ФОТО)

Лепа Брена наводно му купила автомобил вреден 150.000 евра на нејзиниот помал син Виктор. Пејачката го почестила  со најновиот модел BMW...
Радио Милева

Кристина Димитриевска нема веќе исти погледи на свет и очи со боја на мед: Мисицата стана синоока… како бившиот сопруг! (ФОТО)

Кристина Димитриевска веќе не е само „бившата на Даниел Кајмакоски“. Стана русокоса, тргна да прави пејачка кариера, му се посвети...