несогласувања

Пронајдени се 4 резултати на тема „несогласувања“
Радио Милева

Драгана Мирковиќ со години не разговараше со овој колега: Долго време беа во кавга но, преку ноќ се смени сѐ (фото)

Бројни несогласувања на естрадата траат со години, а кавгата меѓу фолк ѕвездата Драган Мирковиќ и овој нејзина колега трае долго, а...