Радио Милева
има платонска љубов

Теа Таировиќ проговори за интимните врски: „Две години сум без с*кс“ (фото)

Теа Таировиќ проговори за интимните врски: „Две години сум без с*кс“ (фото)

Пејачката Теа Таировиќ призна дека изгледа нема среќа во љубовта и тоа не го крие. Таа откри колку долго немала интимни односи.

– Две години сум без секс – признава пејачката.

Теа признава дека познат кошаркар сега и  „паднал во очи“, но го крие неговото име.

– Имам симпатија, се работи за еден кошаркар кој никогаш не сум го видел во живо! Ќе ви кажам само дека е шест години помлад од мене и дека тоа е платонска љубов – додала Теа.

Иако нема момче, Таировиќ фантазира за нејзината свадба.

– Би сакал тоа да биде мала свадба далеку од очите на јавноста, на која ќе бидат присутни само семејството и најблиските пријатели. Секако дека би сакала еден ден да станам мајка, сакам да имам три деца. Јас сум единица и страдам поради тоа. Сигурна сум дека животот би ми бил полесен кога би имала брат и сестра – изјавила Теа.

Фото:Принтскрин/Инстаграм/Теа Таировиќ

Останати вести од Радио Милева