Радио Милева

Се покри со раката ама беше доцна: Ѕирна интимата на Лејди Гага која не облече гаќички

Се покри со раката ама беше доцна: Ѕирна интимата на Лејди Гага која не облече гаќички

За ексцентричната Лејди Гага не е првпат да се појави на јавно случување без гаќички и да го првлече вниманието на медиумите и јавноста.

Така беше и деновиве кога на промоцијата на филмот „A Star is Born“ во кој ја има водечката улога, Гага се појави во секси изглед од кожен фустан ама под него не облече долна облека.

Бидејќи шлицот беше доста висок, таа не можеше да го контролита, па и ѕирна интимата, а тој момент не го испуштија фотографите на настанот.

Иако си ја стави раката за да го прикрие тој дел, како да не знаеше дека тоа може да се случи, Лејди Гага уште една крена поголема прашина со изгледот отколку со филмот кој е првенче за неа, но и режисерот и нејзин партнер Кристијан Карин.

Останати вести од Радио Милева