Радио Милева

Сања Кужет на состанок во „Гранд“ во поразлично издание од она што ја гледаме на ТВ (фото)

Сања Кужет на состанок во „Гранд“ во поразлично издание од она што ја гледаме на ТВ (фото)

Водителката на музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“ важи за една од најзгодните во регионот.

Пред ТВ екраните секогаш може да ја видиме во модни комбинации кои одлично и прилегаат на нејзината фигура и згодно тело.

Наскоро започнува новата сезона на „Ѕвездите на Гранд“, каде што како и секоја година водителка ќе биде Сања. По тој повод Кужет вчера пристигна во Гранд на состанок, а за оваа прилика се појави во сосема едноставно издание.

Иако сме навикнати да ја гледаме средена и во високи потпетици, Сања вчера се појави во балетанки и без грам шминка.

фото: рас србија

Останати вести од Радио Милева